Toto je objednávkový formulár, ktorý mení životy. Nevymýšľam.

Kúpou kalendára v hodnote 5€ venuješ celý výťažok z predaja na n.o. Plamienok, kde pracujú ľudia, ktorí si to naozaj zaslúžia – viac sa dočítaš na ich webe.

Nejde iba o zbierku pre Plamienok, ale aj o to, že získaš zľavy v hodnote viac ako 1000€  🙂

A navyše pomôžeš aj ľuďom, pre ktorých môže byť ďalšie sprísnenie opatrení likvidačné.

Takže ĎAKUJEME za všetkých. Si super.

PS.: ku každej objednávke dostaneš darček, aby si vedel/-a, že sme naozaj radi Tvojmu nákupu 🙂

informácie o kalendári

V kalendári je 24 políčok, ktoré sa dajú vyškrtať ako stierací los. V každom políčku je umiestnená zľava, voucher alebo akcia, ktorú je možné použiť v celom kalendárnom roku 2021. Ak by kvôli sprísneným podmienkam spôsobeným covid situáciou nejaké nebolo možné použiť, automaticky sa platnosť predlžuje. Na každom kalendári je unikátny 6 miestny kód, ktorý je prenosný, ale použiť sa dá iba jeden krát. To znamená, že ak chcete kupón podarovať, môžete tak spraviť, ale už nebude možné použiť kupón znova. 

Na druhej strane kalendára sú pri príslušnom čísle rozpísané podrobnosti o konkrétnej službe a aj kontakt na poskytovateľa. Firma JaDo_design nezodpovedá za možné komplikácie spôsobené na strane poskytovateľa služby. V prípaden akýchkoľvek otázok alebo nejasností týkajúcich sa predaja alebo distribúcie kalendára kontaktujte JaDo_design na mailovej adrese jado.kalendar@gmail.com.

aktuálne informácie o projekte sú vždy tu:

© Copyright JaDo design 2020​